208 WDH-ek Helios

Drużyna powstała w  2001 r. z połączenia dwóch drużyn – Synaju i Dąbrowy. Został rozwiązany w 2010.

Obrzędowość:Bardzo dawno temu powstała galaktyka – Droga Mleczna. Niedługo potem narodziło się Słońce – Helios. Było wówczas bardzo małe i słabe. Galaktyką zaczęła wtedy rządzić zła i okrutna czarna dziura. Wsysała wszystko: począwszy od planet, poprzez gwiazdy, a skończywszy na świetle. Galaktyka Drogi Mlecznej powoli upadała. Helios wiedział, że nie może się poddać, dlatego używając swoich promieni stworzył strażniczki galaktyki. Ich zadaniem było zniszczenie czarnej dziury i strzeżenie wydzielonej przez Helios części naszej galaktyki. I tak do dziś strażniczki dzielnie czuwają, a zobaczyć je można jak skaczą po gwiazdach wielkich konstelacji. To jest nasza Heliosowa legenda. Wszystkie strażniczki są podzielone na trzy grupy (zastępy) i każda z nich opiekuje się daną konstelacją (nazwy zastępów to: Andromeda, Kasjopea i Sagitta).